Похитителят в САЩ е един и е мъртъв

https://blitz.bg/svyat/pohititelyat-v-sasht-e-edin-i-e-martav_news42835.html Blitz.bg

Във вземането на заложници в имиграционния център в Бингхемтън, САЩ, е участвал само един престъпник и той бе убит при операцията по освобождаване на хората, съобщиха американските телевизии “Си Ен Ен” и “Ен Би Си”, като се позоваха на представители на полицията.

От органите на реда добавят, че двамата арестувани само са били близки по описание до престъпника, съставен по показанията на очевидци. По последни данни при инцидента са убити 13 или 14 души, сред които и нападателят. Ранените са 26. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай