Продадоха пощенска марка за 320 000 евро

https://blitz.bg/svyat/prodadoha-poshtenska-marka-za-320-000-evro_news41884.html Blitz.bg

Цели 12 бройки на най-старата германска пощенска марка бяха продадени за 320 000 евро, пише “Билд”.

Баварската марка от 1849 година бе върховия момент на 5-дневния аукцион с 345 пощенски марки и колекции от такива, съобщиха от аукционната къща “Хайнрих Кьолер” във Вийсбаден. Купувачът на най-старата германска пощенска марка е пожелал да остане анонимен. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай