Две змии попаднаха в имота на министъра на здравеопазването на САЩ Робърт Кенеди-младши. Той реши сам да се отърве от натрапниците. Видеото е публикувано в мрежата.
Министърът хвана с голи ръце двете влечуги, които имаха нещастието да се промъкнат в имота му на брега на океана. Въпреки многократните ухапвания, Кенеди-младши запазва спокойствие и показва „дивия“ си улов пред камерата.
Превод и редакция: БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.