Русия натисна педала - нанася масирана 24-ч. атака

Според проекта DeepState, украинските военни са отблъснали руските сили край село Андреевка в Сумска област

https://blitz.bg/svyat/rusiya-natisna-pedala-nanasya-masirana-24-ch-ataka_news1102963.html Blitz.bg

Руските сили извършват масирана атака по Сумска област вече почти денонощие, съобщи в канала си в Telegram началникът на областната военна администрация Олег Григоров.

Според него, вражески дронове са ударили територията на Сумската и Роменската община. Жертви няма, но информацията за пострадали все още се уточнява.

В резултат на атаката са възникнали пожари, а спасителните екипи работят по ликвидиране на последствията. Григоров допълни, че населени места в Сумския район са останали без ток след удари с управляеми авиационни бомби и дронове. Ремонтните бригади ще започнат работа, когато ситуацията със сигурността го позволи.

Според проекта DeepState, украинските военни са отблъснали руските сили край село Андреевка в Сумска област.

В същото време, врагът е напреднал край Свободное поле, Каменское и Плавни.

Украинските бойци от 37-ма отделна бригада са установили контрол над село Зелений Хай в Донецка област. Руските сили се опитват да си върнат контрола над населеното място, но украинските военни успешно отблъскват атаките им.

През последните 24 часа са се случили общо 134 бойни сблъсъка.

 

Коментирай
3 Коментара
пешо
преди 10 месеца

бой по руските фашисти

Откажи
Рис
преди 10 месеца

Вярно ли е че Трети УКРАИНСКИ ФРОНТ са на окупирали на 9 септември 1044г.Значи ли че украинците са били окупатори тогава?

Откажи
пешо пешев
преди 10 месеца

Това, че съм дупнат с три игли, не впечатлява никого. МАЙКАТА МУ на бозавия Иво МОЧА Инджев е била шеф в ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ за проследяване на инакомислещите.

Откажи