Държейки кукла в ръцете си, 28-годишната Юлия Хабитова показа на полицаите в Русия как е убила сина си.
![]()
![]()
![]()
По думите ѝ тя е казала на едногодишния Тимур: "Всичко ще е наред, ти никога повече няма да бъдеш гладен. Никога повече няма да плачеш".
От чутото и видяното дори в селото Исмаилово се разплакали и коравите полицаи.
![]()
Първоначално Хабитова твърдяла, че детето ѝ изчезнало, но след това признала за убийството.
![]()
"Удуших го, увих го в одеяло и го зарових под тора. Нямах достатъчно пари, за да го храня", е казала тя на полицията.
Наскоро жената си била намерила работа като служител в магазин, както и бавачка, която да гледа детето ѝ, но парите, както тя твърди, не стигали и за храна на детето.
![]()
Превод и редакция: БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.