Самолет се разби на летище в столицата на Уганда

https://blitz.bg/svyat/samolet-se-razbi-na-letishte-v-stolicata-na-uganda_news38874.html Blitz.bg

Самолет се разби на международното летище в столицата на Уганда Кампала, съобщи АП, като се позова на местно радио.

По информация на радиото разбилият се самолет е бил със средни размери. Не се съобщава нищо за типа на самолета и колко души са били на борда му. Представителите на авиационните власти в Уганда не са пожелали да коментират, посочва РИА “Новости”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай