Сергей Лавров е бесен след атентата в Русия: Цинично е да...

https://blitz.bg/svyat/sergey-lavrov-e-besen-sled-atentata-v-rusiya-cinichno-e-da_news501936.html Blitz.bg

Твърденията, че взривът в метрото в Санкт Петербург е отговор на политиката на Русия в Сирия, са цинични, заяви руският министър на външните работи Сергей Лавров, предава агенция "Фокус", позовавайки се на Интерфакс. 

„Напълно съм съгласен с това, което каза моят колега и приятел: тероризмът няма националност…Тероризмът е престъпление срещу цялото човечество и срещу всички религии“, подчерта Лавров след срещата си със своя колега от Киргизстан Ерлан Абдилдаев.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай