Шестима мъртви след война на наркокартели

https://blitz.bg/svyat/shestima-martvi-sled-voyna-na-narkokarteli_news42947.html Blitz.bg

Насилието между враждебни наркокартели в Мексико отне живота на шестима души, предаде ДПА.

Четири от труповете са намерени в кола западно от мексиканския град Апатцинган, съобщават от полицията. При труповете е намерена бележка със заплахи от техните врагове. Подобно послание полицията е открила и при друг мъж, който е бил намерен мъртъв в пристанищния град Лазаро Карденас. Шестият труп е открит на магистралата за Морелия. Насилието между наркокартели в Мексико взе близо 9000 жертви от началото на 2006 година досега. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай