Точен удар на ВКС и ислямистите до Палмира са само пепел (ВИДЕО)

Руските самолети не дават на терористите да получат подкрепления

https://blitz.bg/svyat/tochen-udar-na-vks-i-islyamistite-do-palmira-sa-samo-pepel-video_news496459.html Blitz.bg

ВКС на Русия продължават да нанасят голямо количество удари по позиции на „Ислямска държава” до Палмира в източната част на провинция Хомс. В сряда руската авиация изигра решаваща роля в напредъка на сирийската армия източно от Палмира.

Бомбардировките не позволяваха на бронираната техника и транспортните средства на терористите да стигнат до предната линия на фронта и да прехвърлят подкрепления.
 
На ново видео самолет на ВКС на Русия удря позиция на ИД, унищожавайки танк и пикап на тероркистите около газовите полета Мустадир.
 
След като Русия засили ударите в източната част на Хомс, правителствените войски успяха да възстановят контрола върху редица територии и обекти, по-рано превзети от ислямистите.

Източник: Руская весна 

Превод и редакция: БЛИЦ


Точный удар: ВКС РФ уничтожили танк и пикап ИГИЛ под Пальмирой, не дав боевикам перебросить подкрепления (+ФОТО, ВИДЕО) | Русская весна
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай