Състрадателни хора спасиха змия от сигурна смърт. Любопитните кадри, направени в Саудитска Арабия, се появиха преди дни в YouTube.
На тях се вижда как местни поят влечугото от спринцовка. След като змията утолява жаждата си, тя продължава по пътя си, пише „Дейли Мейл”.
Предполага се, че кадрите са заснети в пустинята Руб ел Хали, където живакът в термометрите достига 40-50 градуса.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.