Ужас! Жена си подаде главата от влак и остана без нея!

https://blitz.bg/svyat/uzhas-zhena-si-podade-glavata-ot-vlak-i-ostana-bez-neya_news643404.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

Пътник във влак от Бристол е починала след тежки наранявания, причинени от това, че си подала главата от прозореца на движещото се превозно средство. Инцидентът е станал малко след 10 часа, вчера вечерта. Починала е на място въпреки опитите на парамедиците да й помогнат, пише "Новини Лондон".

От британската транспортна полиция потвърждават за станалото.

Смъртта й не се третира като подозрителна.

Най-вероятно тя е ударила главата си, докато се навеждала през прозореца.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай