Ужасът в Санкт Петербург няма край! Затвориха станция "Сенная площадь" заради сигнал за бомба (СНИМКА)

https://blitz.bg/svyat/uzhasat-v-sankt-peterburg-nyama-kray-zatvoriha-stanciya-sennaya-ploshtad-zaradi-signal-za-bomba-snimka_news501906.html Blitz.bg

Станция "Сенная площадь" от метрото в Санкт Петербург е затворена заради анонимно обаждане за поставено взривно устройство. Това съобщават руски медии, позовавайки се на информация от Метрополитена.

Според информация на „Интерфакс”, пред станцията са паркирани множество пожарни и коли на Спешна помощ. На мястото са изпратени и експерти по обезвреждане на взривни устройства.

Входът на станцията е затворен. Специалисти от ОМОН и кинолози извършват оглед на място.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ ЗА КОШМАРА В САНКТ ПЕТЕРБУРГ В БЛИЦ! 
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай