Велосипедисти разсмяха мрежата с нелепия си сблъсък (ВИДЕО)

https://blitz.bg/svyat/velosipedisti-razsmyaha-mrezhata-s-nelepiya-si-sblasak-video_news616984.html Blitz.bg

Аудиторията в интернет бе развеселена от тийнейджъри, които направиха неудачно селфи на велосипед. Момичето и момчето се движели заедно на един и същ велосипед като педалите въртяло момичето, а младежът седял на багажника с гръб в посоката на движение.

В ръцете на момичето имало камера, на която тя запечатала пътуване на дуета. Обаче тийнейджърката очевидно се загледала в камерата и не забеляза паркирана кола, в която двамата се врязали.

Превод и редакция: БЛИЦ



 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай