ВИДЕО от войната: "Солнцепек" изпепели 2 танка на ВСУ 

Във видеото TOS-1A „Солнцепек“ удари и „подпали немски танк" и друг танк на въоръжените сили на Украйна

https://blitz.bg/svyat/video-ot-voynata-solncepek-izpepeli-2-tanka-na-vsu_news928119.html Blitz.bg

Ожесточените боеве на фронта при Сватово-Кременная продължават. 

Във видеото TOS-1A „Солнцепек“ удари и „подпали немски танк (както войниците наричат ​​украинските нацисти), друг танк на въоръжените сили на Украйна стоеше наблизо, но той избухна по-късно, а този гръмна красиво, “, казват войниците.

 

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай