Южноафриканец е мистър "Мистър Гей Свят 2010"

https://blitz.bg/svyat/yuzhnoafrikanec-e-mistar-quotmistar-gey-svyat-2010quot_news70546.html Blitz.bg

28-годишният южноафриканец Карл Ван ден Берг стана победител в тазгодишното издание на конкурса „Мистър Гей Свят", който се проведе в Осло.

Надпреварата продължи общо 4 дни и завърши с нощно дефиле в оскъдно облекло и различни дегизировки в нощен клуб в норвежката столица.

Победителят във второто издание на конкурса Карл Ван ден Берг е управител на ресторант в Кейптаун.

Негови подгласници станаха 25-годишният австралиец Байрън Еду, който е инспектор във федералното правителство, 33-годишният хонконгски танцьор Рик Дийн Туомбли, 26-годишният китаец Ксиндай Муй и 26-годишнияъ испанец Серхио Лара, който е психолог. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай