Застреляха висш иракски полицай

https://blitz.bg/svyat/zastrelyaha-vissh-irakski-policay_news43015.html Blitz.bg

Високопоставен служител на иракското вътрешно министерство почина, след като неизвестни нападатели стреляха по автомобила му, в който пътувал заедно със своето семейство, съобщиха от иракското министерство на вътрешните работи.

Генерал-майор Ахмед Кадим е починал на път за болницата в резултат на многобройните рани. При стрелбата не са били ранени други членове на неговото семейство, уточниха от министерството. Инцидентът е станал в столицата Багдад. /АФП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай