Ужасът в Кюстендилско: Орди бежанци нахлуват по къщите, местните живеят в страх!
Не смее човек и да излезе, да се покаже, като е тъмно. Виждал съм, ама от разстояние. Групи по 4-5 ч...
Не смее човек и да излезе, да се покаже, като е тъмно. Виждал съм, ама от разстояние. Групи по 4-5 ч...