Electronic Arts е призната за най-лошата компания в американския бизнес

Това е първият случай, в който две поредни години има един и същи водач в непрестижното подреждане

https://blitz.bg/tehnologii/electronic-arts-e-priznata-za-nay-loshata-kompaniya-v-amerikanskiya-biznes_news193221.html Blitz.bg

Като се очакваше, чрез анкетиране, проведено на сайта The Consumerist, Electronic Arts за втори пореден път получи неособено престижната награда Golden Poo.

Съставът на финалните участници съвпадна с миналогодишния: EA отново "победи" Bank of America, като за производителя на електронни игри са се изказали около 77% от участниците, съобщи www.kaldata.com/.

В конкурса "Най-лошата компания в американския бизнес" още никой не побеждавал два пъти, а още повече два пъти подред. Ето защо тя се сдоби с прозвището "Най-лошата компания в историята на Америка".

В заключителната си реч The Consumerist укорява EA за "неусвоени уроци". Сайтът предлага на издателя да не се уповава на търговската марка и преждевременно да пуска на пазара игри, както и да не злоупотребява с рекламата вътре в самата игра. Не е трудно да се досетим, че се визира неотдавна излязлата SimCity.

Може да си помислим, че отношението към EA е твърде жестоко. Но както отбелязва The Consumerist, Golden Poo е средство за оказване на натиск за постигане на резултати. Да си припомним, че EA неотдавна обяви за намеренията си да въведе монетизация във всичките си бъдещи игри, а след няколко дни се отказа от тези думи.

The Consumerist изразява надежда, че след получаването на Golden Poo, EA ще се замисли, а гледайки на EA, ще се замислят и другите компании и фирми./БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай