Караш скъпа кола! Дай още 10 500 евро за комплект специални куфари

Чантите са разработени само за багажника на Audi R8

https://blitz.bg/tehnologii/karash-skapa-kola-day-oshte-10-500-evro-za-komplekt-specialni-kufari_news406865.html Blitz.bg

При повечето спортни автомобили с двигател, разположен в центъра на кабината, багажникът е изместен в предната част. Често той е малък и не позволява преноса на много товари.

Компанията Valextra разработи специални чанти и куфари, които се поместват идеално в багажното отделение на Audi R8. Цената на на целия комплект е 10 500 евро.

Чантата с меки стени и ципове струва 3 000 евро, а твърдият куфар е на цена от 7 500 евро.

За изработката е използвана висококачествена черна кожа, върху която е гравирано както името на производителя, така и логото на Audi.

Двата аксесоара са с формите и размерите на багажника на R8. Чантите могат да бъдат лесно положени една до друга, изпълвайки целия обем на товарния отсек.

Източник: cars.bg
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай