Един от най-известните генерали от ВСУ показа СНИМКА от болницата и хвърли голяма бомба

Уволнението от служба беше най-трудното решение, което взех в живота си, написа Дмитрий Марченко

https://blitz.bg/voinite/edin-ot-nay-izvestnite-generali-ot-vsu-pokaza-snimka-ot-bolnicata-i-hvarli-golyama-bomba_news1049444.html Blitz.bg

Един от най-известните генерали от Въоръжените сили на Украйна (ВСУ) Дмитрий Марченко се оттегля от военна служба. Новината съобщи самият той в социалната мрежа Facebook.

"Никакви изпитания на врага, никакъв натиск не ме принудиха да спра в безмилостната борба за Украйна, затова уволнението от служба беше най-трудното решение, което взех в живота си“, написа Марченко.

Той отбеляза, че е на "необходимото лечение“, но не уточни какво точно се е случило с него.

В същото време показа своя снимка от болницата – на легло и с абокат.


"В края на краищата дори несъкрушимите понякога се нуждаят от малко "закърпване“, за да останат на повърхността. В крайна сметка военната служба винаги изисква жертва на здравето и без навременно възстановяване всичко може да стане напразно“, допълни Марченко.

Генералът отбеляза, че украинците все още имат да извървят дълъг път в борбата за страната и увери, че ще продължи да прави всичко в името на победата.. В същото време той обяви, че е основал благотворителната фондация – "Дмитрий Марченко“.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай