Медът е натурален продукт, създаван от пчелите чрез преработка на цветен нектар. Той е естествен и ароматен подсладител, богат на хранителни вещества и с доказани полезни свойства за здравето.
Полезно ли е да поглъщат костилките на маслините?
Хората го обичат заради уникалния му вкус, разнообразните приложения в кухнята и благотворното му влияние върху организма. Но макар всички плюсове за тази храна, знаете ли, че има и "луд мед", който може да бъде опасен.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.