Сама съм от няколко години. Не искам повече, тежко ми е, трудно и студено... какво да правя?

Вижте какъв е съветът на психолога Борянка Борисова към жените, изпаднали в подобни състояния

https://blitz.bg/zdrave/sama-sam-ot-nyakolko-godini-ne-iskam-poveche-tezhko-mi-e-trudno-i-studeno-kakvo-da-pravya_news630702.html Blitz.bg

Сама съм от няколко години. Имам дете на десет. Предишните ми връзки са неуспешни. Работила съм с психолог за преживяванията и разделите си.

Смейте се повече, не е за вярване колко ще останете доволни

Работила съм с миналото. Но... Ден след ден разбирам, че ме е страх да продължа напред и да се престраша да имам нова връзка.

В същото време ми е трудно вече да живея сама. Изнервена съм, имам нужда от спокойствие, взаимност, споделен живот и удоволствия...За това мечтае млада жена. 

Съветът на психолога Борянка Борисова към жените, изпаднали в подобни състояния, четете на Zdrave.to

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.