Непълнолетна родилка бе транспортирана с въздушна линейка от болницата в Монтана до София тази сутрин. Младата майка е в тежко състояние.
Медицински хеликоптер транспортира по спешност пациентка от болницата в Монтана до столична клиника. 17-годишното момиче е с усложнения след раждане, информира БНР.
"Момичето е с увредена бъбречна функция", съобщи изпълнителният директор на МБАЛ "Д-р Стамен Илиев" д-р Тони Тодоров.
Родилката бе транспортирана по въздух днес преди обяд до специализирано лечебно заведение в София.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.