През лятото служебното правителство чегърташе, Радев свързваше трите морета и по-важно нямаше. А беше просто - редом с това да бяха продължили започнатата от предишното правителство имунизационна кампания.
Ваксини имаше, беше създадена организация, бяха отворени "зелените коридори", работеше щаб... Машината работеше. Защо я спряхте?!"
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.