Той обяви, че служители на лечебното заведение са взимали големи бонуси, докато към септември месец финансовото състояние на болницата е на минус с 38 млн. лв.
„В периода, в който аз съм изпълнителен директор на болницата, общото допълнително материално стимулиране на всички лекари в болницата възлиза на 800 хиляди лева за шест месеца. Моето възнаграждение е 72 хиляди лева за тези шест месеца”, заяви изпълнителният директор на болница „Лозенец” доц. Радосвет Горнев.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.