Доц. д-р Любомир Киров обясни какво прави отговорният родител за здравето на детето

https://blitz.bg/zdravni-novini/doc-d-r-lyubomir-kirov-obyasni-kakvo-pravi-otgovorniyat-roditel-za-zdraveto-na-deteto_news660960.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Не е в вярно, че повечето хора не ходят и веднъж на година при личния си лекар. Над 50% от хората над 18 години са отишли на задължителния преглед при личния си лекар. Това е много голям процент в сравнение с другите държави.

Здравето е отговорност на всеки един човек. Това заяви Доц. д-р Любомир Киров, председател на сдружението на общопрактикуващите лекари в сутрешния блок на БНТ.

Kaкво трябва да прави един родител за здравето на детето си, четете в zdrave.to

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай