Интер победи у дома азербайджанския Карабах само с 2:0 в среща от втория кръг на група „F” и поведе във временното класиране с пълен актив. Първият гол падна в 18-ата минута, когато Данило д`Амброзио изпрати топката в мрежата с удар малко извън наказателното поле. „Нерадзурите” пропуснаха няколко изгодни положения, а в края на първото полувреме гостите можеха да изравнят, но Рейналдо пропусна сам срещу вратаря. Едва в 85-ата минута Мауро Икарди успокои феновете на домакините, оформяйки крайното 2:0. Така Интер оглави групата с 6 точки, а Карабах има само 1 точка в актива си.

В другия мач Сент Етиен и Днепър завършиха 0:0. Гостите от Украйна трябва повече да съжаляват, тъй като в средата на първата част Никола Калинич пропусна дузпа. Така Сент Етиен записа второ поредно нулево равенство, след като в първия си мач също завърши 0:0 при гостуването на Карабах. Френският тим е с 2 точки, а Днепър е само с 1 точка.