Северна Ирландия срази у дома аутсйдера Фарьорски о-ви с 2:0. Точни за успеха на домакините бяха Гарет Маккоули в 6-ата минута след пас на Беърд и Кайл Лавфърти, който в 21-ата минута бе изведен от Фергюстн. В 36-ата минута Беняминсен от гостите пропусна дузпа. До края на полувремето и след почивката други попадения не бяха отбелязани и така Северна Ирландия събра пълен актив от 6 точки, за да оглави еднолично временното класиране в групата. Фараьорските о-ви са на дъното без точков актив.

Северна Ирландия – Фарьорски острови 2:0
1:0 Гарет Маккоули (6), 2:0 Кайл Лафърти (21)

В друг мач от групата Финландия и Гърция не успяха да се победят и завършиха 1:1 в мача си от група „F” на европейските квалификации. „Елините” поведоха в 24-ата минута, когато Никос Карелис се възползва от асистенция на Самарис и се разписа за 0:1. Този резултат остана непроменен до края на полувремето, а след почивката финландците изравниха в 55-ата минута чрез Ярко Хурме, получил извеждащо подаване от Хемелайнен. След подялбата на точките Финландия е на второ място с 4 точки, а Гърция заема четвърта позиция с 1 точка. Румъния е на трето място също с 4 точки.

Финландия – Гърция 1:1
0:1 Никос Карелис (24), 1:1 Ярко Хурме (55)