Честито, вече официално сме латиноамериканска държава

Няма парламент, за да контролира властта, пише във фейсбук профила си Борис Марков

https://blitz.bg/analizi-i-komentari/chestito-veche-oficialno-sme-latinoamerikanska-darzhava_news952703.html Blitz.bg

Президентът ни е военен генерал. Управлява силово чрез МВР, събличат хора по заведения, отказват да изпълняват нареждания на легитимно избраната местна власт и правят каквото си поискат. Ама каквото си поискат. Така започва поста си във фейсбук Борис Марков.

Ето и как продължава той:

"Няма парламент, за да контролира властта. Имаме си “контри” финансирани пряко от посолството на САЩ. Известните престъпници на държавата също финансират контрите.

Честито, вече официално сме латиноамериканска държава. Това постигнахте."

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай