Първата дама Десислава Радева коментира в социалната мрежа изцепката на депутата от ПП-ДБ Явор Божанков към лидер на "Възраждане" Костадин Костадинов.
"И това го пише човек с претенция за зрялост?! Депутат?! Нивото става все по-трагично. Иначе си спомних как в четвърти клас едно момче ми измисли прякор. Така разбираше той свалката...", написа Радева във Фейсбук.
Явор Божанков честити Банго Васил на Костадинов с фалшива снимка.
Доста коментари под нейната публикация одобряват позицията й и се подиграват на Божанков, че е малко и злобно човече.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.