Евгений Михайлов съсипа Мирчев и себеподобните му: Не осъзнават ли, че...

Как пък веднъж не казаха: “Не сме с Вас, г-н Радев. Тук не е Москва!”?!?, гневи се режисьорът

https://blitz.bg/analizi-i-komentari/evgeniy-mihaylov-sasipa-mirchev-i-sebepodobnite-mu-ne-osaznavat-li-che_news1075387.html Blitz.bg

Режисьорът Евгений Михайлов написа в социалната мрежа остър коментар по отношение на Ивайло Мирчев. Повод за думите му са участие на депутата от ПП-ДБ по Нова нюз в събота. 

Публикуваме пълния текст на коментара му без редакторска намеса: 

Кога Иво Мирчев лъжеше?

Преди година, когато ДБ отказаха взаимодействие с ГЕРБ? Преди половин година, когато отказаха да подкрепят Росен Желязков? Или днес, когато отричаше преди да са били срещу кандидатурата на Росен Желязков?

Преди 2 години когато бяха рамо до рамо и коляно до коляно с Пеевски, и твориха Конституцията на Христо Иванов? Или сега, когато името на Пеевски не му излиза от устата като причина за всемирното зло? 

Мирчев и себеподобните му, не осъзнават ли, че за тези 4 години стопираха държавта и ни натресаха “Възраждане”, “Величие”, “Меч”? Или осъзнават???

Докато ПП и ДБ се самонапомпват в измисления си “антипеевски” балон, не разбират ли че поддакват на прокремълската пропаганда и резидента Радев? Май разбират…

Иначе нямаше да подкрепят АПС на Доган!

Умориха ми се думите да го повтарям години наред.

Но ТЕ не се уморяват да повтарят: Пеевски, Пеевски, Пеевски, Пеевски…

Как пък веднъж не казаха: “Не сме с Вас, г-н Радев. Тук не е Москва!”?!?

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай