Режисьорът Евгений Михайлов се разгневи на интервю на съпредседателя на ПП Асен Василев. "Подлец, виждали ли сте", пита той последователите си.
"Аз Да!
Подлец и измамник, който ни докара до този хал, а сега изпълнява мократа поръчка на Резидента!
Срам ме е, че имам приятели, които все още му се връзват на акъла и не разбират как съдействат на кремълския сценарий", допълни той.

Малко след това Михайлов пусна и кадри от интервю на експремиера Денков и попита: "
Изтерзаният лъжлив молец демагогства, но дали сам си вярва!??"

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.