Историк разобличи поредна шашма на "Отровното трио"

Ето какво открих във Патентното ведомство, написа Емил Соколов във "Фейсбук"

https://blitz.bg/analizi-i-komentari/istorik-razoblichi-poredna-shashma-na-otrovnoto-trio_news780994.html Blitz.bg
Преди време казах, че "Отровното трио" прави марка на гърба на протеста. Обвиниха ме, че си измислям.

Това написа във "Фейсбук" историкът Емил Соколов. 

И поясни:

"Ето какво открих във Патентното ведомство. Скоро марката "Отровното трио" ще е факт - патентована и готова за ползване.

"Ще се занимава с производство на хартиени изделия, наука, телекомуникации, реклама, управление на търговски сделки и какво ли не.

Това е всичко, което е нужно за една предизборна кампания", пише още той. 

"То и партия уж нямаше да има, ама и това се оказа, че не е точно така. Остава един въпрос - още от самото начало ли идеята е била явяване на избори и употреба на протеста като ПР акция, или са го решили накрая? Браво, господине. Накрая отровена се оказа енергията на гражданите", коментира Соколов. 


Коментирай