Шкварек: Вдигат осигуровките? Нали щяха да спират кражбите

Вариантите са само два, категоричен бе Шкварек в поста си във фейсбук

https://blitz.bg/analizi-i-komentari/shkvarek-vdigat-osigurovkite-nali-shtyaha-da-spirat-krazhbite_news855561.html Blitz.bg

Така и не разбрах защо на Кирил и Асен им се налага да вдигат осигуровките и взимат нови заеми, че да попълним дупките в бюджета. Нали основното им предизборно послание беше, че като спрат кражбите ще останат толкова много пари в държавата, че биха могли и „по две магистрали на година“ да се строят.

Това заяви във фейсбук Кристиян Шкварек от Групата на европейските консерватори и реформисти.

И добави: "Вариантите са само два - или са се отказали да спират кражбите, или тези приказки бях откровени лъжи, за които някой трябва да им потърси отговорност".

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай