Синя легенда изригна гневно: Ей, срам нямате

Вие идиоти ли сте? Нали бяха пратени от мафията — защо искате да ги освободят, попита Борис Марков

https://blitz.bg/analizi-i-komentari/sinya-legenda-izrigna-gnevno-ey-sram-nyamate_news1122251.html Blitz.bg
© сн.Георги Колев

Гневен пост в мрежата написа легендата на СДС Борис Марков.

„До вчера всички опозиционни партии отричаха каквато и да е връзка с провокаторите на протеста. Нали така?

Днес всички опозиционни партии искат незабавното освобождаване на арестуваните провокатори — ППДБ, „Величие“, „Възраждане“, всички.

Е, защо?! Как така от „Тези са пратени от Пеевски“ за 24 часа стана „Те са герои, да ги пуснат незабавно“?

Вие идиоти ли сте? Нали бяха пратени от мафията — защо искате да ги освободят?

Ей, срам нямате…“,  написа той в профила си във Фейсбук.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай