Ето какво гласи сигналът :
Онемях, когато видях този човек да се разхожда в центъра на града. Облечен бе по долнище на спортен екип, но бе забравил да си сложи горната му част. Не знам дали човекът моржува, но подобни гледки са доста неприятни. Ето защо трябваше да забранят ходенето гол до кръста в Бургас!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.