Провокирана от Сашо Диков да покаже коремната си преса, моделката Биляна Йотовска си вдигна за малко тениската по време на интервю за предаването му по Нова тв. За съжаление и на Диков, и на зрителите, това стана съвсем за кратко.
По повод на снимката, която шокира много хора, на която тя заедно с момичетата от трупата й са вдигнали краката си на плажа, показвайки доста подробности от анатомиите си, Йотовска каза, че не са търсели скандал с тази снимка.
"Просто се снимахме с момичетата на плажа, тази снимка беше една от десетки," обясни Йотовска. Наскоро тя публикува в собствения си Фейсбук профил шокиращата снимка, на която се вижда, че на тузарския плаж на Какао бийч в Слънчев бряг, където Йотовска, заедно с колежките й от танцовата група Secret Garden лъснаха с краката нагоре. Много хора заподозряха опит за пиар, но моделката се кълне, че просто се забавлявали, а медиите препечатали снимката от Фейсбука й и се вдигнала пушилка. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.