Този мъж отиде на лекар заради проблем с вените, но се оказа...

Човекът имал червей, който необезпокоявано си танцувал под кожата му

https://blitz.bg/goreshtite-novini/tozi-mazh-otide-na-lekar-zaradi-problem-s-venite-no-se-okaza_news404519.html Blitz.bg

Един обикновен британец отиде на лекар, защото смяташе ,че на крака си има просто една по-ярко издадена вена. Докторите обаче го ужасили-оказало се,че в тялото му си живее спокойно един голям червей. И именно той се бил обозначил на единия му крак, съобщи вестник „Метро”

Станало ясно,че червеят се бил приютил в тялото му и си живеел под ката след екскурзия до Нигерия. Мъжът нямало да потърси лекарите, но видял,че странното червено нещо на крака ми изведнъж се уголемило доста само за три дни.
Оказало се,че подобен тип червей може да се хване не само в Нигерия, а и на всички места, където има по-висока влажност на въздуха.

Инфекцията, която се лепва , се нарича гатанеус и може да се лекува само с антибиотици. /БЛИЦ
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай