Ваньо Танов получил криза, напуска митниците

Заместникът Борислав Борисов поема временно, ще има конкурс

https://blitz.bg/goreshtite-novini/vanyo-tanov-poluchil-kriza-napuska-mitnicite_news208299.html Blitz.bg

Ваньо Танов вече не е шеф на агенция "Митници", съобщи "24 часа". Според информацията в момента длъжността се изпълнява от неговия досегашен заместник Борислав Борисов. Нов началник на митниците щял да бъде избран след конкурс, като към днешна дата фаворит е Асен Асенов.

Самият Ваньо Танов пък имал жлъчна криза. Той възнамерявал да се пенсионира, но това трябвало да се случи след като се възстанови здравословно. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай