Делян Добрев с черна прогноза: Предстоят фалити, безработица и глад, заради...

До края на годината ще има рекорден брой хора под прага на бедността, допълва депутатът от ГЕРБ

https://blitz.bg/ikonomika/delyan-dobrev-s-cherna-prognoza-predstoyat-faliti-bezrabotica-i-glad-zaradi_news872591.html Blitz.bg
Цената на тока всеки ден чупи рекорди! Предстоят фалити, безработица и глад, заради липсата на адекватни компенсации.

Това написа във Фейсбук профила си депутата от ГЕРБ и бивш енергиен министър Делян Добрев.

„Заради чудовищната инфлация, всички обедняваме. До края на годината ще има рекорден брой хора под прага на бедността“, допълва той.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай