Това написа във Фейсбук профила си депутата от ГЕРБ и бивш енергиен министър Делян Добрев.
„Заради чудовищната инфлация, всички обедняваме. До края на годината ще има рекорден брой хора под прага на бедността“, допълва той.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.