Mобилен телефон за 9,90 лeва пусна М-Тел

https://blitz.bg/ikonomika/mobilen-telefon-za-990-leva-pusna-m-tel_news27539.html Blitz.bg

Мобилен телефон на цена от 9,90 лева пусна на пазара операторът М-Тел. Това е ултратънкият Vodafone 225, а предложението е валидно до края на годината с всички абонаментни планове на компанията.

Моделът има малки размери, полифонични мелодии, цветен дисплей, игри и Vodafone меню. Литиево-йонната батерия осигурява дълго време работа без презареждане.
Клиентите, които закупят телефона с тарифен план М-Tel Comfort 100, ще говорят безплатно към всички в мрежата на М-Тел след втората минута. Освен това те ще разполагат и с 200 безплатни минути към 3-ма приятели.
Месечният абонамент е 4.90 лв., уточниха от М-Тел. /TechNews.bg


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай