Мисия на Международния валутен фонд, водена от ръководителя за България Бас Бакер, започна редовния годишен преглед у нас. Ще бъдат обсъдени изпълнението на макроикономическите показатели и на финансово-икономическите политики провеждани в страната, съобщиха от финансовото министерство.
До 15 декември екипът на МВФ ще има работни срещи с представители на правителството и на Централната банка. Резултатите ще бъдат обобщени на заключителна пресконференция преди заминаването. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.