Столична община плати на чистача “Новера”

https://blitz.bg/ikonomika/stolichna-obshtina-plati-na-chistacha-novera_news38575.html Blitz.bg

Столичната община е превела остатъка от задълженията си към концесионера по чистотата „Новера” в размер на 6 396 329 лева, съобщи пресцентърът на кметството.

Така общинската администрация изпълни поетия ангажимент в срок до средата на март да се издължи на фирмите, които чистят 19 софийски района и част от район „Триадица”.
Ангажиментът беше поет в отговор на писмо от концесионера „Новера”, в което се настояваше за изплащане на дължимите суми в размер на над 10 милиона лева до края на февруари./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай