Заради планов ремонт на разпределителен газопровод на „Софиягаз” ЕАД край село Волуяк, от 31 август 2009 година (понеделник) в 8.00 часа до 8.00 часа на 10 септември 2009 година (четвъртък) ще бъде преустановено газоподаването към столичните квартали Обеля, Връбница и Захарна фабрика. Ремонтът се налага, за да бъде укрепена разпределителната мрежа в северозападната част на София.
Вероятно е домакинствата изобщо да не усетят спирането на синьото гориво, защото в мрежата има газ. Стопанските потребители пък отдавна са уведомени да се запасят с алтернативни горива за 10-те дни на ремонта.
„Софиягаз” ЕАД поднася извиненията си на клиентите за причинените затруднения./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.