13-годишен пиян в Пирогов след Димитровден

https://blitz.bg/intsidenti/13-godishen-piyan-v-pirogov-sled-dimitrovden_news20262.html Blitz.bg

13-годишен с алкохолна интоксикация е приет в Детската токсикология на "Пирогов" около 19,00 часа снощи, съобщиха от Института за спешна помощ. Детето е от кв. "Обеля".

По първоначални данни негови приятели го накарали да пие насила по време на честване на Димитровден. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай