14-годишно момче от Нова Загора блъсна с кола двегодишно момиче. Инцидентът е станал вчера следобед в кв. "Шести" на Нова Загора.
Неправоспособният водач на с автомобил “Опел Вектра”, с ямболска регистрация, движейки се по ул. "Роза" е блъснал с предната дясна странична част на автомобила, намиращо се на пътното платно дете на 2 г. от квартала. Вследствие на катастрофата, момиченцето е получило вътрешни травми и е откарано за лечение в болницата в Сливен, без опасност за живота. Образувано е досъдебно производство./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.