15-годишна се натрови с мента

https://blitz.bg/intsidenti/15-godishna-se-natrovi-s-menta_news25743.html Blitz.bg

С алкохолно опианение в Детска токсикология на "Пирогов" е била приета 15-годишна ученичка, съобщиха от лечебното заведение. Момичето се е напило с мента.

15-годишната В. К. от ж. к. "Света Троица" няма никакъв опит с алкохола, твърдят прегледалите я токсиколози. След терапия напилата се ученичка е в много добро състояние и е изписана от "Пирогов"./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай