16-годишен изпи бутилка водка на екс

https://blitz.bg/intsidenti/16-godishen-izpi-butilka-vodka-na-eks_news41944.html Blitz.bg

16 - годишен е закаран в Спешно приемно отделение на Русе, след като изпил бутилка водка на екс.

Сигналът е подаден около 22.30 часа, от Спешно приемно отделение на МБАЛ в Областната дирекция на полицията.
Момчето е прието с алкохолна интоксикация. По-късно е станало ясно, че това е станало след като на  рожден ден натровилият се,  се е направило на "герой". От полицията са оказали съдействие за установяване и уведомяване на родителите на 16-годишно момче.  /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай