16-годишно момиче загина след падане от 15 метра

https://blitz.bg/intsidenti/16-godishno-momiche-zagina-sled-padane-ot-15-metra_news57442.html Blitz.bg

16-годишно момиче е загинало намясто, след като е паднало от 15 метра височина в Пловдив, съобщиха от полицията.

В четвъртък привечер е получено съобщение, че на хълма Бунарджика на паркинга на тенис кортовете до Търговската гимназия от скалите е паднало дете.

Пристигналите на мястото спасители установили, че то е загинало намясто.

Загиналата А. П. е на 16 години, от село Войводиново. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай