16-годишно момиче е загинало намясто, след като е паднало от 15 метра височина в Пловдив, съобщиха от полицията.
В четвъртък привечер е получено съобщение, че на хълма Бунарджика на паркинга на тенис кортовете до Търговската гимназия от скалите е паднало дете.
Пристигналите на мястото спасители установили, че то е загинало намясто.
Загиналата А. П. е на 16 години, от село Войводиново. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.