17-годишен се прободе с нож в центъра на София

https://blitz.bg/intsidenti/17-godishen-se-probode-s-nozh-v-centara-na-sofiya_news57520.html Blitz.bg

Десет минути след полунощ в неделя в Детската травматология на "Пирогов" е приет на лечение 17-годишен младеж.

Той се е самонаранил с нож в лявата предмишница на площад "Александър Невски" в столицата.

Няма опасност за живота му./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай