Десет минути след полунощ в неделя в Детската травматология на "Пирогов" е приет на лечение 17-годишен младеж.
Той се е самонаранил с нож в лявата предмишница на площад "Александър Невски" в столицата.
Няма опасност за живота му./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.